Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2012/2013

DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA W PRZEDSZKOLU

Dlatego Kochamy Was!!!  Dzień Babci i Dziadka po raz pierwszy w przedszkolu w Międzyborowie.

Babcia często mamę zastępuje

Zamiast taty dziadek wnukiem się zajmuje,

Bo rodzice cały dzień spędzają w pracy.

Babcia, dziadek zawsze mają czas.

21 i 22 stycznia to dni kiedy pamiętamy o najukochańszych Babciach i Dziadkach. Z tej okazji w naszym przedszkolu po raz pierwszy przez kilka dni odbywały się uroczystości. Wszystkie grupy od 3 do 6-latków pod okiem wychowawców przygotowały niespodzianki. Dzieciaki popisywały się talentem recytatorskim, wokalnym i tanecznym. Babcie i dziadkowie z zainteresowaniem obejrzeli występy, które wycisnęły łzę w niejednym oku i wywołały uśmiech na twarzy.

Życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom złożyła w-ce dyrektor p. Ewa Mazur i wychowawcy a wnuki obdarowały swoich dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami i poczęstowały słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Te dni na pewno zostaną na długo w pamięci.

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i pięknych chwil na długie lata.

Grupa 4-latków

Grupa 6-latków