Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2012/2013

MIKOŁAJKI PRZEDSZKOLAKÓW - BAL

To nasz pierwszy Bal Mikołajkowy w nowym przedszkolu. W zabawie wzięły udział wszystkie grupy przedszkolaków od 3-latków do 6-latków. Już od razu wśród dzieci wyczuwało się  atmosferę napięcia i oczekiwania. Po wielu zaśpiewanych kolędach, recytowaniu wierszy i pląsach tanecznych, ktoś na sali usłyszał pobrzękiwanie dzwoneczków, tak charakterystyczne dla wyczekiwanego gościa.

W końcu pojawił się Święty Mikołaj. Dzieci były bardzo szczęśliwe. Każde z nich otrzymało prezent. Oczywiście wszystkie przedszkolaki zapewniały Mikołaja, że były grzeczne i nadal takie pozostaną.

Po rozdaniu upominków dzieci z żalem pożegnały Świętego Mikołaja, który obiecał, że za rok znów się u nich pojawi. Uśmiechy na twarzach dzieci nie znikały aż do końca tego magicznego dnia.