Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2015/2016

12 listopada - KONKURS 'WARZYWNA KUKIEŁKA"

„Warzywna kukiełka”- pod takim tytułem odbył się jesienny przedszkolny  konkurs, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców. Warzywa zostały przemienione w różne zwierzęta, lalki, misie oraz inne postacie. Komisja konkursowa w składzie: Pani Dyrektor Ewy Mazur, Pani Magdaleny Malka i Pani Katarzyny Bujnickiej miała bardzo trudne zadanie, aby wyłonić laureata najładniejszej i najsamodzielniejszej z nich. Prace „małych artystów” można było podziwiać na wystawie, na przedszkolny korytarzu.  Nagrodzeni autorzy to: Szymon J. z grupy 5 B za „Bociana”, Zuzanna P. z grupy 5 C za „Panią Jesień”, Jakub L. z grupy 3 A za „Brokułowego ludka”. Wszystkim dzieciom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Opracowała:

Magdalena Malka