Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2015/2016

1 czerwca - I MAŁA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

1 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się I Mała Olimpiada Przedszkolaka.

Impreza rozpoczęła się z zachowaniem częściowego ceremoniału otwarcia Igrzysk Olimpijskich tj. wprowadzenie flagi olimpijskiej, flagi Polski, logo przedszkola, tabliczki z nazwą grupy przedszkolnej, odczytanie imion każdego przedszkolak, symboliczne zapalenia znicza olimpijskiego.

Przysięgę sportowców w imieniu przedszkolaków złożyła pani wicedyrektor Ewa Mazur. Następnie odbyły się konkurencje  z odpowiednim stopniem trudności dla poszczególnych grup. W trakcie imprezy w opiece nad przedszkolakami pomagali gimnazjaliści oraz wolontariusze. Udział w olimpiadzie wzięło prawie 200 maluchów. Dla wszystkich dzieci było to niesamowite przeżycie, ale świetnie poradzili sobie ze wszystkimi konkurencjami. Na zakończenie każde dziecko otrzymało medal.

Dziękujemy pani Annie Dziwisz, Radzie Rodziców, gimnazjalistom, sponsorom: firmie „Raben” z Grodziska Mazowieckiego i hurtowni „Grafit” z Międzyborowa i wolontariuszom.