Kronika Przedszkolaka

rok szkolny 2015/2016

26 listopada - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W dniu 26 listopada 2015r. przedszkolaki z grup 3A, 3B oraz 4C w Przedszkolu w ZSP w Międzyborowie złożyły uroczystą przysięgę. Podczas uroczystości Pasowania na Przedszkolaka dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny.

Maluszki stanęły na wysokości zadania. Chociaż do przedszkola uczęszczają dopiero trzeci miesiąc, to z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności. Po występie każde dziecko  zostało  uroczyście mianowane  na przedszkolaka poprzez dotknięcie „czarodziejskim ołówkiem”  przez pana dyrektora Dariusza Grabowskiego.  Emocji było co nie miara. Rodzice bardzo wzruszeni i dumni, w pełni zadowoleni ze swoich pociech bili gromkie brawa. Miłym akcentem było wręczenie wychowankom dyplomów oraz drobnych upominków, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką  z najmłodszych lat pobytu w przedszkolu.