Wydarzenia Sportowe

rok szkolny 2017/2018

 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W NADARZYNIE / 8 - 10.09/

Kolejny raz

W poprzednim sezonie często gościliśmy w Nadarzyńskiej hali na turniejach sportowych. Nie inaczej było na początku obecnego sezonu. Tydzień po turnieju w Kozienicach przyszedł czas na wyjazd do Nadarzyna na turniej piłki siatkowej dziewcząt w kat. młodziczek i kadetek „Witaj Szkoło”. W sobotę 9 września do rywalizacji ruszyły młodziczki. Wrzos Międzyborów wysłał w bój następujące zawodniczki: Karolina Frynia, Oliwia Gołębiewska, Hanna Wasiak, Oliwia Banasiewicz ,Anna Szymańska Wiktoria Galińska, Dominika Żukowska, Julia Jakubiak, Karolina Kotowska, Aleksandra Szczurowska, Maja Wilgosz. Zespół prowadził Tomasz Malewski w zastępstwie za Łukasza Śliwerskiego, który w tym czasie zdawał egzaminy uprawniające do sędziowania spotkań piłki siatkowej. Rywalizacja zakończyła się późnym popołudniem a zawodniczki z Międzyborowa mogły po raz kolejny być dumne ze swoje postawy. W nagrodę zostały udekorowane brązowymi medalami za wywalczenie trzeciego miejsca w turnieju.

Z kolei 10 września do rywalizacji ruszyły dziewczyny z rocznika 2001 i młodsze czyli tzw. „kadetki”. Zespół Wrzosu Międzyborów w składzie aktualnie posiada tylko trzy kadetki (Gabriela Lasota, Oliwia Grzelecka i Wiktoria Sielska),  a resztę składu uzupełniają młodsze dziewczyny. Niestety zmęczenie poprzednim dniem dawało się we znaki i mimo świeżej krwi w zespole to było za mało. Zdecydowanie zwłaszcza w końcowych spotkaniach brakowało sił co przekładało się na słabsze wyniki. W ostatecznym rozrachunku zajęliśmy dopiero szóste miejsce na siedem możliwych.

Zespół oraz trener Łukasz Śliwerski chciałby bardzo serdecznie podziękować Tomaszowi Malewskiemu za pomoc i opiekę trenerską podczas sobotniego turnieju. Bez pomocy Pana Tomka zdobycie brązowego medalu nie byłoby możliwe. Dziękujemy.     

  

Copyright © 2012-2021 ZSP w Międzyborowie