Wydarzenia Sportowe

rok szkolny 2017/2018

 

OBÓZ SPORTOWY W ŁAZACH

Nowy sezon tuż, tuż ...

Co to oznacza? Oczywiście wyjazd na obóz sportowy organizowany przez LKS Wrzos Międzyborów. W tym roku nadal bazą przygotować do sezonu był ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny „Posejdon” w Łazach k. Koszalina. Już wiele razy na łamach „Wieści z Gminy” chwaliliśmy ośrodek za doskonałe jedzenie oraz bazę sportową. W tym roku również pozostaje tylko pochwalić, bo nic się nie zmieniło. Za to przy samej organizacji zmiany były. W tym roku z powodów organizacyjno-finansowych został odwołany pierwszy turnus przeznaczony dla najmłodszych. Niestety wiele spraw nałożyło się na decyzję klubu. Jednak już teraz możemy zapewnić że trwają przygotowania do organizacji obozu dla najmłodszych i na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje, że pierwszy turnus odbędzie się podczas wakacji w 2018 roku.

Wracając do samego obozu to w tym roku z młodzieżą pracowali Monika Jackowicz, Adrianna Adamiak-Kwietniewska, Tomasz Malewski, Janusz Kaliński, Paweł Kwietniewski oraz Łukasz Śliwerski. Podczas tegorocznych wakacji pogoda nie rozpieszczała wczasowiczów jednak uczestnicy „Kolonii z siatkówką” nie mają na co narzekać. Pogoda idealna do trenowania. Przez cały obóz może raz padał porządnie deszcz. Pozostałe dni nie były gorące ale też nie zimne. Przy takich warunkach nie pozostawało nic innego jak ciężko trenować. I tak właśnie było. Młodzież ciężko trenowała żeby jak najlepiej być przygotowanym do rozgrywek. Nawet udało się zakończyć obóz bez poważniejszych urazów.

Jak co roku obóz odbył się dzięki wsparciu dobrych ludzi. Dziękujemy za pomoc Łukaszowi Koźbiałowi za wsparcie w wyposażenie apteczek obozowych. Gorące podziękowania należą się pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, które dołożyły wszelkich starań, żeby osoby potrzebujące otrzymały dofinansowanie do wyjazdu. Dziękujemy również firmie transportowej Roberta Banasiewicza za wsparcie przy transporcie uczestników wyjazdu. Wszystkim wymienionym i nie wymienionym dziękujemy za wsparcie i liczymy na dalszą współpracę.  

  

Copyright © 2012-2021 ZSP w Międzyborowie