Wycieczka do Płocka














































15 czerwca dzieci z klas pierwszych pojechały na wycieczkę do Płocka. Uczniowie zwiedzali ogród zoologiczny, pod czujnym okiem przewodnika podziwiały najciekawsze gatunki zwierząt. Największe wrażenie zrobiło na dzieciach MINI ZOO i malutkie zwierzątka, które mogły dotykać i głaskać. Po zakupieniu pamiątek udaliśmy się na rejs statkiem po Wiśle. Kapitan opowiadał ciekawe historie miasta, które wyróżnia wyjątkowo malownicze położenie na stromej, 52-metrowej skarpie. Mieliśmy możliwość oglądania i podziwiania ciekawej architektury. Następnie udaliśmy się do Centrum Zabaw „Happy Park” w Stróżewku, spędziliśmy tam miłe i pełne wrażeń popołudnie. Pod okiem opiekunów odbyły się warsztaty chemiczne, wykonywaliśmy wulkany i kule do kąpania. Dzieci korzystały z atrakcji, których było bardzo dużo: pontony do zjeżdżania, 3-poziomowe labirynty, kulki, zjeżdżalnie, samochody, dmuchańce do skakania….. Były tańce przy muzyce i festiwal baniek mydlanych. W trakcie wielu atrakcji wszyscy zjedli obiad, aby mieć siły na dalsze harce.
Ten wyjazd na długo pozostanie w naszych pamięciach. Dzieci wróciły do domu zmęczone, ale pełne radości.















































































































