Koncert z okazji dnia MAMY

„19 maja świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Mamy. Szkolny chór „Fermata” przygotował koncert, który składał się z dziewięciu piosenek. Zaproszeni goście ze wzruszeniem wysłuchali m.in takich utworów, jak: „Prywatna madonna”, „Nie ma, jak u mamy”, „A ja wole moją mamę” czy „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Między utworami wokalnymi znalazły się również występy młodych instrumentalistów, którzy grali na trąbkach, saksofonie, pianinie i skrzypcach. Goście mogli też podziwiać solowy występ taneczny. Całość dopełniły recytacje wierszy i piękne słowa o mamie, które napisali chórzyści.

Całość przygotowała Iwona Maciejewska- nauczyciel muzyki i opiekun chóru.