Kronika Szko造 Podstawowej

rok szkolny 2022/2023

LUBUJEMY! - UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

Tradycj naszej szko造 jest to, 瞠 najm這dsi uczniowie w  padzierniku prze篡waj swoj pierwsz wa積 uroczysto jak jest Pasowanie na ucznia pierwszej klasy

wi靖eczny str鎩 galowy dzieci, dekoracja sali, przygotowany sprz皻 nag豉niaj鉍y to wszystko po to, aby lubowanie pierwszak闚 wypad這 jak najbardziej uroczycie.

W czwartek, 13 padziernika 2022r. w sali gimnastycznej przej璚i pierwszoklasici w obecnoci swoich najbli窺zych rozpocz瘭i uroczysto wyst瘼em artystycznym, w kt鏎ym zaprezentowali swoje umiej皻noci recytatorskie i wokalne.

Po czci artystycznej, w niezwykle podnios貫j atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie lubowali:  by dobrymi Polakami, godnie reprezentowa swoj szko喚, swym zachowaniem i nauk sprawia rado rodzicom i nauczycielom.

Po z這瞠niu lubowania ka盥y z pierwszak闚 dost雷i zaszczytu pasowania na ucznia dokonanego symbolicznym o堯wkiem przez dyrektora szko造, p. Dariusza Grabowskiego.

Nie oby這 si te bez upomink闚 ufundowanych przez Rad Rodzic闚. Ka盥e dziecko otrzyma這 ksi嘀k oraz kuferek ze s這dk  niespodziank w rodku.

Uroczysto przygotowali uczniowie klas pierwszych wraz z opiekunami:

1a-  p. El瘺iet Ba豉gulsk i p. Magdalen Janowczyk

1b-  p. Ew Rosi雟k

1c-   p. Magdalen Jankowsk

1d-  p. Izabel Kubersk i p. Tamar Kruk

1e-  p. Hann D逝towsk- Osik

W czci artystycznej wzi瘭i  tak瞠 udzia uczniowie klas 4: Wiktoria ㄆczak i Maja Myka, Magdalena Zaj鉍 i Antoni Wachowicz.

Wszystkim pierwszakom 篡czymy, aby ten dzie pozosta w ich pami璚i jako wielkie prze篡cie i niezapomniana, radosna chwila.

Rodzicom natomiast gratulujemy wspania造ch pociech!

Izabela Kuberska