Kronika Szko造 Podstawowej

rok szkolny 2022/2023

WYCIECZKA DO WARSZAWY - KLASY 1C, 1D, 1E

Dnia 17 padziernika 2022r. dzieci z klas 1c, 1d i 1e wraz z wychowawczyniami: p. Magdalen Jankowsk, p. Izabel Kubersk oraz p. Hann D逝towsk-Osik uczestniczy造 w wycieczce do Warszawy. Jako cel wyprawy obrano Manufaktur Czekolady oraz Sal Zabaw Kolorado.

W Manufakturze Czekolady dzieci zapozna造 si z ca造m procesem produkcyjnym czekolady, pocz預szy od ziarenka kakaowca na tabliczce tego s這dkiego wyrobu ko鎍z鉍. Nast瘼nie uczestniczy造 w warsztatach, podczas kt鏎ych samodzielnie zaprojektowa造 i wykona造 tabliczk czekolady. Udzia w warsztatach zako鎍zy si  zapakowaniem przygotowanej czekolady w indywidualnie wybrane przez ka盥ego uczestnika opakowanie i zabraniem  jej do domu.

B璠鉍 w tym niecodziennym miejscu dzieci mia造 tak瞠 mo磧iwo degustacji gor鉍ej czekolady i ziarna kakao. Po warsztatach ka盥y ma造 tw鏎ca otrzyma na pami靖k dyplom M這dszego Czekoladnika.

Wszystkie dzieci, bez wzgl璠u na szeroko geograficzn, kochaj dynamiczn, nieskr瘼owan zabaw, najlepiej w kolorowym, przyjaznym i pe軟ym atrakcji otoczeniu.

Dlatego, posiliwszy cia這 p造nn czekolad, szybko udalimy si w miejsce, kt鏎e spe軟ia這 powy窺ze warunki i gdzie 豉two mo積a by這 zbi nadprogramowe kalorie. Tym miejscem by豉 Sala Zabaw Kolorado. Dzieci wymienicie bawi造 si korzystaj鉍 z wielu atrakcji typu: zje盥瘸lnie, baseny z kulkami, cianki wspinaczkowe, labirynty, wystrza這we armatki, beczko-wir闚ki pi貫czkowe, st馧 kreatywny i ... d逝go by jeszcze wymienia. Zabawom nie by這 ko鎍a, a czas - podejrzanie szybko p造n像.

Zm璚zeni wr鏂ilimy do Mi璠zyborowa.

Umiechy na twarzach dzieci by造 najlepszym dowodem na to, 瞠 wycieczk nale篡 zaliczy do udanych.

Izabela Kuberska