Kronika Szko造 Podstawowej

rok szkolny 2022/2023

YOU WILL NEVER WIN IF YOU NEVER BEGIN - EUROWEEK

Ludzie s r騜ni, ale kiedy mamy mo磧iwo pozna si bli瞠j, r騜nice znikaj, a my zaczynamy wsp鏊n przygod.

W ci鉚u czterech dni wszystkie klasy 8 mia造 mo磧iwo poszerzy swoje umiej皻noci j瞛yka angielskiego, ale nie tylko. Nauczyli si otwiera na nowych ludzi, jednoczy si w grupie oraz, 瞠 ich wk豉d w prac by jedn z jednostek, kt鏎e tworzy造 ca這. Cen ich sukcesu by這 zaanga穎wanie, ci篹ka praca i nieustaj鉍a ch耩.

Wstawanie z 堯瞠k by這 dla klas 8 najwi瘯szym wyzwaniem, ale niadanie dawa這 now si喚 i prowadzi這 ich prosto na zaj璚ia, a tam humory zmienia造 si diametralnie. Umiej皻noci mieli mo磧iwo poszerza w praktyce przy dobrej zabawie. A ca造 klimat tworzyli wolontariusze z innych kraj闚, kt鏎zy w 篡ciu codziennym porozumiewaj si za pomoc swojego ojczystego j瞛yka oraz j瞛yka angielskiego. Po aktywnie sp璠zonych dniach uczniowie ch皻nie brali udzia w wieczornych dyskotekach.

Ca貫 4 dni min窸y nieub豉ganie szybko. Po瞠gnania bywaj trudne, ale teraz to oni oddaj swoje miejsca m這dszym rocznikom. Do zobaczenia na nast瘼nym Euroweeku!!!