Kronika Szko造 Podstawowej

rok szkolny 2022/2023

WIECZ紑 FILMOWY W SZKOLE - KLASA 7B

Ponosisz odpowiedzialno za to, co oswoi貫

Mamy nadziej, 瞠 te s這wa na d逝go zapami皻aj uczniowie klasy 7b., kt鏎zy w豉nie omawiaj na lekcjach j瞛yka polskiego przejmuj鉍 opowie Ma造  Ksi嘀. Aby lepiej zrozumie ba oraz poszuka nowych sens闚, zorganizowali magiczny wiecz鏎 filmowy w szkole.

21 padziernika uda這 si obejrze adaptacj ksi嘀ki z 2015r. w re篡serii Marka Obsbornea. By豉 to wspania豉 okazja nie tylko do wsp鏊nie sp璠zonego czasu, ale przede wszystkim podr騜 do ponownych przemyle nad tym, co naprawd wa積e. Zatrzyma czas i chwil pomyle o odpowiedzialnoci, przyjani, mi這ci, marzeniach i dzieci璚ej duszy. to si uczniom uda這. Spotkanie odby這 si w niezwyk貫j scenerii p馧mrok, pachn鉍a czekolada z piankami, babeczki opr鏀zone gwiezdnym py貫m i s這wami Lisa zach璚a造 do ogl鉅ania Nie zabrak這 te ulubionych uczniowskich smako造k闚.