Kronika Szko造 Podstawowej

rok szkolny 2022/2023

"O RYBAKU I ZΜTEJ RYBCE" - SPEKTAKL TEATRALNY

26 padziernika 2022r. uczniowie z klasy 1a, 1b, 1c, 1d i 1e obejrzeli przedstawienie teatralne pt. O Rybaku i Z這tej Rybce w wykonaniu aktor闚 teatru  ARTENES z Wroc豉wia. Spektakl by wystawiony w Centrum Kultury w 砰rardowie. Przedstawiona przez aktor闚 ba nios豉 ze sob m鉅ro i wskazywa豉 jak wa積y jest umiar i wiadomo rzeczywistych potrzeb. Losy pracowitego i skromnego Rybaka splata造 si z hojnoci i wdzi璚znoci Z這tej Rybki oraz zach豉nnoci i chciwoci jego 穎ny. Wa積e treci zawarte w bani podkrela nastr鎩 wywo豉ny muzyk stanowi鉍 podk豉d spektaklu teatralnego oraz scenografia.

Zako鎍zenie przedstawienia nios這 dzieciom (widzom) pi瘯ne przes豉nie: Mi這, dobro i szacunek to wartoci, kt鏎e nigdy nie przemijaj i powinnimy  je ceni.

Ewa Rosi雟ka