Święta majowe



















Dziś w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji świąt majowych, przygotowany przez klasy 2a i 2e.
Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu przez całą społeczność szkolną klas 1–3 przy akompaniamencie gry na pianinie naszego ucznia z klasy 2.
Podczas apelu nie zabrakło również ciekawych informacji na temat Święta Pracy, Dnia Flagi oraz Konstytucji 3 Maja które nasi uczniowie w przystępny sposób przekazali przedszkolakom.
W programie artystycznym znalazł się piękny śpiew w duecie oraz wyjątkowy taniec w wykonaniu dziewczynek, które zachwyciły publiczność.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne świętowanie!