W roku szkolnym 2022/23 decyzj Zarz鉅u Rady Rodzic闚 rodzice/ opiekunowie mog ubezpieczy swoje dziecko w firmie COMPENSA.

Ubezpieczenie zawieramy w formie elektronicznej za pomoc linku umieszczonego na stronie:

Has貫m zakupu jest kod 339768

Strona jest czynna do 31.10.2022r. potem zalogowanie i zakup ubezpieczenia nie b璠zie mo磧iwy.

Rodzice na tej stronie mog ubezpiecza te swoje dzieci ucz鉍e si w innych plac闚kach, do 26 roku 篡cia.

Ubezpieczenie dzia豉 24h na dob na ca造m wiecie, odpowiedzialno dotyczy uprawiania wszelkich sport闚 za wyj靖kiem:

- sport闚 ekstremalnych def. zg. z OWU

- w celach zarobkowych def zg. z OWU

- sport闚 obronnych za wyj靖kiem: karate, judo, capoeira, jujitsu,  aikido, kurs闚 samoobrony, signum polonicum, rekonstrukcji walk, bitew historycznych.

Kontakt do porednika opiekuj鉍ego si Nasz szko章 znajdziecie Pa雟two po wejciu na w/w stron.

W za章czeniu ulotka oraz og鏊ne warunki ubezpieczenia.

4 PROSTE KROKI DO UBEZPIECZENIA - ULOTKA
OWU NNW WARUNKI UBEZPIECZENIA