Adaptacja

W dniach 28 oraz 29 sierpnia odbywały się zajęcia adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci.  Rodzicie mieli możliwość poznania dyrekcji , a także kadry pracującej w przedszkolu. Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w zajęciach adaptacyjnych podczas których poznały swoje sale, nowe zabawki, mając jednocześnie możliwość brania udziału w zabawach na dywanie m.in. „Balonik” w asyście mamy lub taty. Wykonywały pracę plastyczną związaną z tematyką balonów. Na koniec zajęć każde dziecko odrysowało lub odbiło swoją dłoń na plakacie pamiątkowym, a do domu zabierało balon w wybranym przez siebie kolorze.

Marlena Wolniewicz