Wycieczka edukacyjna

20 czerwca 2024 przedszkolaki z grup 6-cio latków „A”, 6-cio latków „B” oraz 6-cio latków „C” miały przyjemność dzięki Radzie Rodziców Przedszkola pojechać ciuchcią na wycieczkę edukacyjną „Śladami wydm Międzyborowa”. Na miejscu dzieci przeszły po ścieżce edukacyjnej wraz z przewodnikiem, który opowiadał o wszystkich ciekawostkach i  wydarzeniach, które miały tam miejsce.  Po krótkiej lekcji na świeżym powietrzu dzieci udały się na przejażdżkę po zakątkach Międzyborowa.

Marlena Wolniewicz

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że ze względu na brak miejsc,

w uzgodnieniu z organem prowadzącym, nie prowadzimy rekrutacji uzupełniające na rok szk. 2024 / 2025