Wycieczka rowerowa na wydmy.

Nasza mała ojczyzna

Grupa 6-latków B wraz z rodzicami i wychowawcami, w sobotę, 02.06.2023r. wybrała się na wycieczkę rowerową. Nie była to zwykła wycieczka, ale śladami ścieżki dydaktycznej po wydmach międzyborowskich. Wycieczka została zorganizowana w związku z projektem szykowanym przez grupę- z okazji obchodów 100-lecia międzyborowskiej szkoły- została przygotowana legenda na temat Międzyborowa, a dzieci po zapoznaniu się z nią oraz z miejscami, o których legenda ta opowiada mają za zadanie wykonać do niej ilustracje. Pracujemy już nad zaprezentowaniem wyżej wymienionej legendy szerszemu gronu. Za poprowadzenie nas ścieżką dydaktyczna i ciekawe opowiadanie o każdym z miejsc dziękujemy pani Grażynie Ogrodowskiej.

Aneta Kardasz i Kinga Kuziemska