X Powiatowy Konkurs Recytatorski

W piątek 2.06.2023r. dwoje dzieci –  Emilka W. i Ignaś G. wybrali się, aby reprezentować nasze przedszkole w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim, „Malowanie słowem”, organizowanym przez Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Grodzisku Mazowieckim. Zadanie wymagało ogromnego zaangażowania dzieci, gdyż konkurencja była ogromna- przyjechali reprezentanci z 16 przedszkoli!

Emilka i Ignaś stanęli na wysokości zadania- dali z siebie wszystko, przełamali swoje lęki i stanęli na wielkiej scenie przed zgromadzoną publicznością prezentując się najlepiej, jak potrafili. Emilka wraca do domu z wyróżnieniem w grupie wiekowej 5-latków, zaś Ignaś zajął II miejsce w grupie 6-latków. Ogromne gratulacje dla laureatów!

Aneta Kardasz