Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą!

1 lutego  w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszyscy czekaliśmy na ten dzień przez wiele tygodni.

Na pięknie udekorowanej sali pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do przedszkola  gościa – Klauna – który jako wodzirej, poprowadził całe wydarzenie, zachęcając do zabawy znaną wszystkim muzyką i zabawami.

Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Wioletta Zdanowska