Bal z Mikołajem

5 grudnia  w naszym przedszkolu odbył się Bal z Mikołajem. W tym dniu nasze przedszkolaki wyglądały jak mali pomocnicy  Mikołaja, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były – na  czerwono. Były tańce, konkursy oraz piosenki o zimie. Na koniec udało się  dzieciom przywołać Świętego Mikołaja, który przyniósł ze sobą wór z prezentami. Po złożonej przysiędze Święty Mikołaj obdarzył wszystkich prezentami  a dzieci z każdej   grupy podziękowały  wierszem i piosenką za piękne prezenty. Każdy przedszkolak mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie z wyjątkowym gościem. Spotkanie z Mikołajem dało wszystkim dużo radości. Serdecznie dziękujemy dzieciom i Radzie Rodziców za świetną zabawę.

Wioletta Zdanowska