Baśniowy Ambaras

7 czerwca na scenie w Auli Zespołu Szkół w Międzyborowie miało miejsce nie lada wydarzenie. Rodzice dzieci z grupy 6B wraz z nauczycielem Anetą Kardasz wystawili przedstawienie. Zaproszone dzieci nie zdawały sobie sprawy, kto przed nimi wystąpi, aż do momentu wyjścia aktorów na scenę.

Przedstawienie z przesłaniem- czytaj baśnie, bo inaczej one umierają, wywołało wiele emocji. Dzieci były zaskoczone tym, że to rodzice przygotowali dla nich taką niespodziankę z okazji ukończenia przez nie edukacji przedszkolnej, ale zgodnie mówiły, że przedstawienie wypadło wspaniale, a one chętnie będą sięgać po książki. Godziny prób i przygotowań przyniosły niezwykły efekt. Za udział w przedstawieniu, poświęcony czas i niezwykłą atmosferę dziękuję Joannie Szczuczko, Marcie Irzyckiej, Katarzynie i Konradowi Teper, Żanecie Kowalczyk, Karolinie i Tomaszowi Wiśniewskim, Pawłowi Guzikowi, Monice Końskowolskiej, Justynie Kierzkowskiej i Oldze Tkacz.

Aneta Kardasz