Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2023 najstarsze przedszkolaki z grup „6A”, „6B” i „6C” wraz z wychowawcami przygotowały uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który słowami wstępu rozpoczęła Pani wicedyrektor Ewa Mazur.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem powiedziały swoje role oraz zaśpiewały piosenki. Na koniec aktorzy otrzymali gromkie brawa. Pozostałe przedszkolaki będąc widownią z chęcią i z zaciekawieniem przyglądały się występującym kolegom i koleżankom. Dzień Edukacji Narodowej jest świętem wszystkich nauczycieli, wychowawców, pedagogów, jak również wszystkich pracowników administracji czy pracowników obsługi. Po zakończonym przedstawieniu Pan Dyrektor Dariusz Grabowski złożył serdeczne życzenia z okazji tego święta wszystkim nauczycielom, pracownikom przedszkola oraz dzieciom, natomiast  dzieci z najstarszych  grup wręczyły upominki wszystkim osobom zgromadzonym w podzięce za trud włożony w wychowanie, przekazywanie wiedzy oraz dobre słowo każdego dnia.

Marlena Wolniewicz