1 września 1923 roku po raz pierwszy rozległ się dzwonek wzywający międzyborowską dziatwę na zajęcia lekcyjne. Od tej pory Szkoła, mimo kolejnych mniej i bardziej tragicznych zawirowań historii, działa nieprzerwanie. Jej mury opuszczały kolejne pokolenia absolwentów – ludzi mądrych, odpowiedzialnych, pełnych pasji, z optymizmem patrzących w przyszłość i gotowych do pracy na rzecz innych. Sama Szkoła rozwija się nieustannie, stając się coraz większą, piękniejszą i nowocześniejszą. Patrząc na nią dziś, trudno uwierzyć, że liczy sobie już 100 lat. Tak wspaniała Jubilatka zasługuje na uhonorowanie. Jej uczniowie, realizując projekt Z mądrością przeszłości w teraźniejszości i w przyszłość, wykazali się wyjątkową pomysłowością i kreatywnością.

Dumni ze swoich podopiecznych zachęcamy do zapoznania się z nimi bliżej.