ŻYCZENIA DLA JUBILATKI…

Nasza szkoła w Międzyborowie im. Józefa Jagielskiego ma już 100 lat. Z tej okazji chcieliśmy się pochwalić całemu światu, że pracujemy i uczymy się w tej zacnej jubilatce. Wysłaliśmy prośby o życzenia do różnych szkół w Polsce i poza granicami. Na odpowiedź nie czekaliśmy długo. Wkrótce zaczęły
do nas napływać kartki i listy z życzeniami z kraju i ze świata. Większość kartek jest wykonana własnoręcznie przez uczniów innych szkół. Niektóre kartki przyszły naprawdę z daleka.

Możemy się pochwalić życzeniami z Kataru, Mołdawii, Ukrainy, Czech, Słowenii, Litwy, Niemiec oraz z wielu polskich wsi, miast i miasteczek. Kilka szkół z Polski również pochwaliło się swoim 100-leciem. W prezencie dostaliśmy okolicznościowe książki i kalendarze.

Kartki z życzeniami prezentowane są w gablocie na korytarzu klas 1-3. Wkrótce będzie można je oglądać na telebimie, na korytarzach w całej szkole.

Za wszystkie życzenia serdecznie dziękujemy a naszej szkole życzymy następnych wspaniałych 100 lat! Dorota Frączek ,Ewa Rosińska