Wycieczka do Płocka
15 czerwca dzieci z klas pierwszych pojechały na wycieczkę do Płocka. Uczniowie zwiedzali ogród zoologiczny, pod czujnym okiem przewodnika podziwiały najciekawsze gatunki zwierząt. Największe wrażenie zrobiło na dzieciach MINI ZOO i malutkie zwierzątka,





