Klasy pierwsze w CK w Żyrardowie

image_pdfimage_print

   

    21 maja uczniowie klas pierwszych wybrali się do Centrum Kultury w Żyrardowie na spektakl pt. „Magiczny świat Pana Andersena”.  Aktorzy z Wrocławia, z Narodowego Teatru Edukacji zabrali nas w podróż do krainy baśni duńskiego bajkopisarza.

        Spektakl stworzony w pięknej oprawie scenograficznej, oparty na dialogach, piosenkach i wzbogacony tańcem rozbudzał wyobraźnię. Widzowie z zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, tj. Calineczki, Małej Syrenki, Brzydkiego Kaczątka i Cesarza.

        Baśnie przekazały wiele prawd życiowych i w klimacie dobrej zabawy skłoniły nas do refleksji nad tym, jak wiele w naszym życiu zależy od mądrych i przemyślanych decyzji. To było piękne spotkanie z teatrem.

 

 

 

error: Treść jest chroniona !!