Mikołajkowa niespodzianka

Mikołajkowa niespodzianka dla uczniów klasy 2a i 2c

Wychowawcy wraz z rodzicami przygotowali Å›wiÄ…tecznÄ… niespodziankÄ™  dla uczniów klasy 2a i 2c.

7 grudnia  2022 roku, wczesnym zimowym dniem pojawiliÅ›my siÄ™ w żyrardowskim Da Grasso. Tutaj organizatorzy zaznajomili nas z kolejnymi etapami pieczenia wspaniaÅ‚ego wÅ‚oskiego przysmaku jakim jest pizza. ZaangażowaliÅ›my siÄ™ w pracÄ™ i zabawÄ™, eksperymentowaliÅ›my z ciastem i dodatkami.

Jak każdy z nas, każda pizza byÅ‚a inna, wyjÄ…tkowa i aromatyczna!

Kilka kroków dalej na placu Jana PawÅ‚a II znajduje siÄ™ kino  Len. Szczęśliwi i najedzeni zasiedliÅ›my w fotelach, aby podążać za niesamowitymi przygodami bohaterów filmu  Dziwny Å›wiat.

To opowieść o rodzinie odkrywców inspirowana starymi komiksami.

Muszą oni zapuścić się w nieznane, aby odkryć źródło choroby zabijające potrzebne im do życia rośliny.

RadoÅ›ni i wdziÄ™czni ÅšwiÄ™tym MikoÅ‚ajom wróciliÅ›my do szkoÅ‚y  ( rok minie szybko… i znowu bÄ™dzie piÄ™knie!)

Anna Wiraszka

Bożena Jakubowska