Bardzo dobre wyniki siatkarzy !.

5 i 26 marca nassie chłopcy z roczników 2013, 2012, 2011 i 2010 prezentowali swoje umiejętności na kolejnym turnieju ligowym Kindera. Rywalizacje w sobotni poranek rozpoczęły nasze ,,czwórki,,:

Wrzos I- Marjański, Pyl, Bujnicki, Kanigowski N., Jakubiak, Wójcicki

Wrzos II- Kanigowski M., Staniaszek, Zakrzewski, Skrobisz, Ciacharowski

Wrzos III- Konecki, Kocz, Jakubiak Sz., Ołdakowski

Wrzos I wygrał 3 mecze i 2 przegrał- II miejsce w I lidze dzięki lepszemu bilansowi małych pkt.

Wrzos II wygrał 2 mecze wygrał a 3 przegrał- IV miejsce w III lidze i utrzymanie.

Wrzos III- wygrał wszystkie 6 meczów i awansował tym samym do wyższej ligi, będzie grać w lidze VI

W niedzielny poranek chłopcy z rocznika 2011 występowali w Mrokowie. Nasz zespół Wrzos II w składzie Białkowski, Szermiński, i Sokół wygrali 6 meczów i 1 przegrali dzięki czemu awansowali do 7 ligi. Niestety przez kontuzje Szymona Pyzy z rywalizacji w Kinderach odpadł Wrzos I który nie wystąpił na tym turnieju.

O Godzinie 16:00 swoje granie rozpoczęły nasze ,,trójki,,:

Wrzos I- Kowalczyk, Karliński, Klepacz, Warzec- wygrał 3 mecze i 2 przegrał zajmując ostatecznie 2 miejsce w I lidze

Wrzos II- Bujnicki M, Bukat, Pyszczak wygrali wszystkie 6 meczów dzięki czemu na następnym turnieju zagrają w 7 lidze.

Komentarz trenera:,, Tak udanego weekendu w Kinderach jeszcze nie mieliśmy, nasze jedynki fajnie pograły w pierwszych ligach utrzymując pewne drugie miejsca w rankingach ogólnych. Cieszą też wyniki drugiego zespołu w dwójkach, trzeciego w trójkach i trzeciego w czwórkach które zdobyły awanse do wyższych lig. Na chwile obecną musimy popracować najbardziej z drugim zespołem w czwórach bo chłopcy w czasie turnieju nie pokazują wszystkiego co potrafią, na treningach ich gra wygląda znacznie lepiej.”