Bezpieczne ferie

Ferie zimowe to dla dzieci wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do szkoły, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. W trosce o bezpieczeństwo uczniów z klasy 2b w czasie ferii zimowych,dnia 09.02.2023r. odbyło się spotkanie z policjantem. Uczniowie utrwalali sobie zasady poruszania się po drodze.

Pan policjant omówił zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przypomniał również o skutkach wchodzenia na kruchy lód.

Kończąc wspólne spotkanie dzieci otrzymały kolorowe odblaski. Uczniowie podziękowali panu policjantowi i obiecały, że będą się stosować do wyżej wymienionych zasad.

Beata Majchrzak

Â