Chłopcy wicemistrzami w turnieju międzypowiatowym.

W rozegranym dzisiaj turnieju finałowym międzypowiatowch igrzysk młodzieży szkolnej w piłce siatkowej uczniowie ZSP w Międzyborowie zajmują ostatecznie drugie miejsce. W grupie B wygrywamy że szkołą z Mszczonowa oraz Raszyna, w półfinale pokonujemy Stare Babice a w finale ulegamy ostatecznie zespołowi z Raszyna.

Naszą szkołę reprezentowali:
Hubert Rodak 8d
Bartek Bombiński 8f
Jakub Szymańczak 8b
Nikodem OÅ‚dakowski 8f
Szymon Mordarski 8f
Bartek Kruszewski 8a
Aleksander Ochnicki 8c
Igor Mitrowski 8b
Maksymilian Petrykowski 8f
Dorian Perzyna 8f
Franek Ejlasiak 7b

Opiekunem w czasie zawodów był Tomasz Malewski który tak skomentował występ chłopaków: Cieszymy się z drugiego miejsca chociaż apetyty mieliśmy większe, w meczu finałowym zabrakło nam koncentracji w końcówce pierwszego seta gdzie odrobiliśmy stratę ze stanu 22:19 do 22:22 i wpadły nam dwa bezpośrednie pkt z zagrywki przeciwnika. Drugi set zaczęliśmy źle,podłamani wynikiem pierwszego i nie udało nam się dogonić przeciwnika. Na pewno widać duży postęp w grze drużyny względem poprzedniego turnieju, zagraliśmy lepiej zagrywka i popełniliśmy znacznie mniej ,,głupich,, błędów w grze. Cieszy zaangażowanie chłopaków i to że drużyna zbudowana z chłopców trenujących siatkówkę uzupełniona osobami nie trenującymi potrafiła wygrywać długie wymiany. Gratulujemy drużynie z Raszyna i życzymy powodzenia w Ostrołęce!

TM