Loteria fantowa w szkole

Loteria Fantowa stała się już tradycją naszej szkoły i cieszy się wśród dzieciaków dużym powodzeniem. Szkolne koło TPD młodszej grupy wiekowej zorganizowało zbiórkę fantów. Dzieci przyniosły maskotki, książki, zabawki, gry, układanki, słodycze i przybory szkolne. Jak co roku zainteresowanie loterią było ogromne, bo każdy los wygrywał. Radości było wiele a niezadowoleni mogli wymienić los lub fant. Zebrane pieniądze będą przeznaczone dla klas 1-3 na dofinansowanie wycieczek, zakup przyborów i inne.

Wszystkim ofiarodawcom fantów, którzy sprawili, że tegoroczna loteria przyniosła dzieciom radość serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania za rzeczowe wsparcie kierujemy do Grafit PPHU Buczyńscy w Międzyborowie.

Szkolne koło TPD