Mikołajkowa niespodzianka

Mikołajkowa niespodzianka dla uczniów klasy 2a i 2c

Wychowawcy wraz z rodzicami przygotowali świąteczną niespodziankę  dla uczniów klasy 2a i 2c.

7 grudnia  2022 roku, wczesnym zimowym dniem pojawiliśmy się w żyrardowskim Da Grasso. Tutaj organizatorzy zaznajomili nas z kolejnymi etapami pieczenia wspaniałego włoskiego przysmaku jakim jest pizza. Zaangażowaliśmy się w pracę i zabawę, eksperymentowaliśmy z ciastem i dodatkami.

Jak każdy z nas, każda pizza była inna, wyjątkowa i aromatyczna!

Kilka kroków dalej na placu Jana Pawła II znajduje się kino  Len. Szczęśliwi i najedzeni zasiedliśmy w fotelach, aby podążać za niesamowitymi przygodami bohaterów filmu  Dziwny świat.

To opowieść o rodzinie odkrywców inspirowana starymi komiksami.

Muszą oni zapuścić się w nieznane, aby odkryć źródło choroby zabijające potrzebne im do życia rośliny.

Radośni i wdzięczni Świętym Mikołajom wróciliśmy do szkoły  ( rok minie szybko… i znowu będzie pięknie!)

Anna Wiraszka

Bożena Jakubowska

Aleksandra Gawronek – Brudko

Z okazji Świąt Wielkanocnych,

składamy wiosenne życzenia,
aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach,
rodzinach i domach zagościła radość, spokój
i wielka nadzieja odradzającego się życia.

Pracownicy Zespołu Szkół Publicznych

w Międzyborowie.