Turniej badmintona

20 października dziewczÄ™ta oraz chÅ‚opcy z klasy sportowej pod opiekÄ… Tomasza Malewskiego wziÄ™li udziaÅ‚ w Mistrzostwach Powiatu Grodziskiego w Badmintonie. Turniej w Książenicach miaÅ‚ za zadanie wyÅ‚onić reprezentantów powiatu w rozgrywkach miÄ™dzypowiatowych. Po kilku godzinach rozgrywek chÅ‚opcy w skÅ‚adzie: Marcel Wójcicki, Nikodem Kanigowski, Marcel Kanigowski oraz Aleksandar PaÅ‚yszko zajÄ™li miejsce V, a dziewczÄ™ta – Pola Seliga, Wiktoria Kowalczyk oraz Zuzanna Tekielska uplasowaÅ‚y siÄ™ na II miejscu i awansowaÅ‚y do kolejnego etapu rozgrywek. Gratulujemy!

27 października dziewczÄ™ta z naszej szkoÅ‚y braÅ‚y udziaÅ‚ w kolejnym etapie mistrzostw województwa w badmintonie. Turniej miÄ™dzypowiatowy odbyÅ‚ siÄ™ w Wiskitkach – w rywalizacji ze swoimi rówieÅ›niczkami Pola Seliga oraz Zuzanna Tekielska zajęły miejsce tuż za podium – IV. Cieszymy siÄ™ z wyniku i doceniamy walkÄ™ dziewczÄ…t oraz ich zaangażowanie.

Opiekun podczas zawodów: Tomasz Malewski