Obiady szkolne

16.01.2020r.

INFORMACJA W SPRAWIE OBIAD紟

Kwota do zap豉ty za obiady za luty wynosi 75,00 z. Zakup obiad闚 got闚k b璠zie mo磧iwy tylko do 24 stycznia 2020 rPo tym czasie wp豉ty jedynie przelewem.

MENU  PODSTAWOWE 13.01 17.01

PONIEDZIAΒK

MAKARON SPAGHETTI Z SOSEM BOLO垶KIM, OG紑EK KISZONY

PIEROGI Z SEREM I MIETAN

KOMPOT TRUSKAWKOWY

BANAN

RODA

KOTLET PO涉RSKI, ZIEMNIAKI Z KOPERKIEM, SUR紟KA Z BIAΒJ KAPUSTY Z MARCHEWK I KOPERKIEM

BITKI WIEPRZOWE W SOSIE WxSNYM, KASZA J犴ZMIENNA, SUR紟KA Z BURACZK紟

KOMPOT WINIOWY

PI冉EK

KOTLET JAJECZNY, ZIEMNIAKI Z KOPERKIEM, SUR紟KA Z KAPUSTY PEKI垶KIEJ

MENU  WEGETARIA垶KIE 13.01 17.01

PONIEDZIAΒK

MAKARON SPAGHETTI Z SOSEM WARZYWNO POMIDOROWYM, SUR紟KA HETMA垶KA

PIEROGI Z SEREM I MIETAN

KOMPOT TRUSKAWKOWY

BANAN

RODA

RY SMA烙NY Z WARZYWAMI, SUR紟KA Z BIAΒJ KAPUSTY Z MARCHEWK I KOPERKIEM

KLUSKI L兄KIE Z SOSEM PIECZARKOWYM, SUR紟KA Z BURACZK紟

KOMPOT WINIOWY

PI冉EK

KOTLET JAJECZNY, ZIEMNIAKI Z KOPERKIEM, SUR紟KA Z KAPUSTY PEKI垶KIEJ

02.01.2020r.

INFORMACJA W SPRAWIE OBIAD紟

W roku szkolnym 2019/20 na terenie ZSP w Mi璠zyborowie mo積a korzysta z p豉tnych obiad闚. Posi趾i wydawane s w sto堯wce szkolnej, w czasie dw鏂h przerw: w godzinach 11:30 11:50 (I-III), a w godzinach 12:35 12:55 (IV-VIII).

W sk豉d zestawu obiadowego wchodz: drugie danie, kompot i owoc. Cena zestawu wynosi 7,50 z (obowi頊uje od 1 stycznia 2020 roku). Tygodniowe menu b璠zie wywieszane na drzwiach sto堯wki.

P豉tnoci za obiady dokonujemy z g鏎y, w ostatnich pi璚iu dniach roboczych miesi鉍a poprzedzaj鉍ego miesi鉍 korzystania z posi趾闚. Warunkiem wpuszczenia dziecka na obiad pierwszego dnia nowego miesi鉍a jest otrzymanie got闚ki lub przelewu do godziny 8.30 danego dnia. Wp豉ty otrzymane po godzinie 8.30 zostan automatycznie zapisane na obiady od dnia nast瘼nego.

Istniej dwie mo磧iwoci wykupienia obiad闚: got闚k (ksi璕owo pok. 31 SP) lub przelewem na rachunek bankowy ZSP: 53 1240 3350 1111 0000 3550 3435 (w tytule prosimy poda imi i nazwisko dziecka oraz klas, do kt鏎ej ucz瘰zcza, obiady za). Istnieje r闚nie mo磧iwo wykupienia obiad闚 jednorazowo (p豉tno tylko got闚k w ksi璕owoci do godziny 8:30).

Odwo造wanie zam闚ionych obiad闚 w ksi璕owoci do 8:30 (osobicie lub telefonicznie). Jednoczenie informujemy, 瞠 ka盥y odwo豉ny w miesi鉍u obiad zostanie zapisany na pierwszy dzie obiad闚 w nast瘼nym miesi鉍u. W przypadku nieobecnoci dziecka w tym dniu (dniach) prosimy o kontakt z ksi璕owoci.