Dlaczego My...

Zespół Szkół Publicznych  jest kameralną placówką w której panuje miła i serdeczna atmosfera.

Nasi wszyscy pracownicy  to profesjonalny, doświadczony i wykształcony zespół.

Zajęcia programowe i dodatkowe

Oferujemy zajęcia obowiązkowe w rozszerzonym wymiarze oraz bogaty zakres zajęć dodatkowych.

Kronika szkoły podstawowej

Logowanie do e-dziennika

(kliknij obrazek)

Logowanie do biblioteki

(kliknij obrazek)

Zespół pełen pasji

Międzyborowska szkoła jest jedną z lepszych placówek oświatowych w okolicy. Mnóstwo dzieci z okolicznych miejscowości uczęszcza tutaj. Jej mocną stroną jest współpraca ze środowiskiem i mieszkańcami Międzyborowa. Wszelkie działania podejmowane są przy współpracy z rodzicami, na których można zawsze liczyć. Tradycja ta została wypracowana przez Józefa Jagielskiego – wieloletniego kierownika szkoły. Kierunki pracy zapoczątkowane przez niego są kontynuowane do dziś. Obecny „skład sił”, podobnie jak przed laty, w oparciu o współpracę z rodzicami i środowiskiem lokalnym, dąży do tego, by absolwent szkoły był człowiekiem prawym, posiadającym rzetelną wiedzę, przygotowanym do godnego i mądrego życia. Swoim uczniom stara się stwarzać warunki wszechstronnego rozwoju, dba o wysoki poziom nauczania. Staraniem całej społeczności szkolnej udało się wytworzyć w szkole klimat pokoju, rzetelnej pracy i życzliwości. Dialog jest sposobem rozwiązywania spraw trudnych.

Wielu ludziom bardzo trudno jest zrozumieć, że komuś może chcieć się coś robić, poświęcać swój wolny czas dla innych, że rodzice i uczniowie mogą być partnerami dla dyrekcji i nauczycieli. A szkoła, tak jak przed laty, nadal jest miejscem wspólnej pracy i zabawy uczniów, rodziców, nauczycieli, członków społeczności lokalnej.  Wszystko to składa się na niepowtarzalną atmosferę Zespołu Szkół Publicznych w Międzyborowie.

Przedszkolaki
Obsługa