Apel Wielkanocny

Dnia 4 kwietnia b.r. odbył się w naszej szkole uroczysty Apel Wielkanocny. W czasach, gdzie człowiek skupia się raczej na zewnętrznej oprawie Świąt, zwrócono myśl ku temu, co jest w Wielkanocy najistotniejsze, co pozwoliło zastanowić się nad Zmartwychwstaniem Chrystusa.
Piękne recytacje, nastrojowa muzyka i poruszająca pantomima w wykonaniu uczniów
klasy 8B wprowadziÅ‚y wszystkich w wyjÄ…tkowo Å›wiÄ…teczny nastrój. W apelu brali również udziaÅ‚ uczniowie klas 6A, 6B, 6C oraz 6D. Wrażenia muzyczne zapewniÅ‚ nam chór szkolny pod przewodnictwem Iwony Maciejewskiej. Nauczycielami odpowiedzialnymi za przygotowanie uroczystoÅ›ci byli: Katarzyna DÅ‚użnik, Alicja ProÅ›niewska – Witczak, Agnieszka PÅ‚otka oraz Katarzyna Ruszkowska.

Na zbliżające się Święta Wielkanocne życzymy wszystkim radosnego spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem.

Niech symbol Baranka – Ofiary, Å›wiÄ™conka na Wielkanocnym Stole i kolorowe pisanki rozproszÄ… nasze smutki, umocniÄ… serca, pozwolÄ… radować siÄ™ zwyciÄ™stwem Jezusa i Å›piewać radosne ALLELUJA!

Katarzyna Ruszkowska