admin
image_pdfimage_print

Podziękowania dla firmy FLIS

W okresie świątecznym firma ZPC FLIS Sp.J z Kuranowa przekazała słodycze dla ZSP Międzyborów. Otrzymaliśmy 150 paczek wafelków oraz 17 paczek pralinek.Towarzystwo Przyjaciół Dzieci przy ZSP w Międzyborowie przygotowało z tych darów 50

34 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Szanowni Państwo, Informujemy, że nasz Zespół Szkół Publicznych w Międzyborowie włącza się w 34 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizując oficjalną zbiórkę do puszki WOŚP na terenie szkoły, we współpracy z lokalnym sztabem

Koncert Kolęd i Pastorałek

Dzisiejszy dzień obfitował w mnóstwo wyjątkowych atrakcji. W naszej szkole odbył się świąteczny koncert, każda klasa przygotowała jedną kolędę lub pastorałkę. Uczniowie wykazali się niezwykłą różnorodnością i pomysłowością. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć grę

Wyjazd do wielkiej fabryki ELFÓW

W grudniowe popołudnieuczniowie klas 3c,d i e wyruszyli na wyjątkową wyprawę do Wielkiej Fabryki Elfów na Stadionie Narodowym w Warszawie. Już od pierwszych chwil dzieci poczuły świąteczną atmosferę – witały je kolorowe dekoracje,

Pieczenie pierniczków

W klasie 3e odbyły się pachnące świętami warsztaty zdobienia pierników przygotowane przez Panią Angelikę Stefańską. Uczniowie z dużym zaangażowaniem dekorowali ciasteczka kolorowym lukrem i posypkami, tworząc wyjątkowe, pełne fantazji wzory. Podczas wspólnej pracy

Pieczenie Pierniczków

W klasie 3c zapachniało już Świętami. Dzisiaj warsztaty kulinarne przeprowadziła u nas pani Monika Jackowicz. Dzieci robiły i zdobiły świąteczne pierniczki.Oprócz skupienia i wysiłku było dużo radości i dumy z wykonanego zadania. Nie

Mikołajki klas I-III

Mikołajki w grupie klas I-III to od wielu lat hucznie obchodzone święto. Od rana klasy i korytarze zaludniają mali pomocnicy Świętego Mikołaja przybrani mikołajkowymi czapkami i innymi świątecznymi gadżetami. Dzieci uczestniczyły dzisiaj w

Warsztaty pieczenia pierników w kl. 3d

Warsztaty pieczenia pierników w kl.3d.Mikołajki i pieczenie pierników – to popularne tradycje łączące obchody święta z przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia.W kl.3 d odbyły się warsztaty kulinarne.Piekliśmy bułeczki i pierniki.Był to świetnie, pracowicie

Kot w Butach

W piątek, 28 listopada uczniowie wszystkich klas pierwszych wybrali się do Centrum Kultury w Żyrardowie na musicalu pt. „Kot w butach”. Niezwykle barwny i pełen humoru spektakl został przygotowany przez Teatr Nowoczesny z

error: Treść jest chroniona !!