Apel okazji Święta Niepodległości
W czwartek 6 listopada, w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Spotkaliśmy się by uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.Uczniowie przypomnieli najważniejsze wydarzenia z historii Polski prowadzące do odzyskania niepodległości w 1918





