Józefinki …..

We wtorek, 19 marca 2024r.  odbyÅ‚ siÄ™ uroczysty apel klas 1-3 z okazji Dnia Patrona naszej SzkoÅ‚y – Józefa Jagielskiego.  Uczniowie z klas drugich wraz z wychowawczyniami przygotowali i przedstawili montaż sÅ‚owno – muzyczny, upamiÄ™tniajÄ…cy postać patrona. Dzieci, po odÅ›piewaniu hymnu szkoÅ‚y,  przypomniaÅ‚y wszystkim historiÄ™ naszej 100-latki oraz najważniejsze dokonania patrona, a byÅ‚o ich naprawdÄ™ dużo.  Na zakoÅ„czenie uroczystoÅ›ci wszystkie dzieci otrzymaÅ‚y cukierki okolicznoÅ›ciowe     ze specjalnÄ… dedykacjÄ… i logo szkoÅ‚y.

Tego dnia, przy portrecie Józefa Jagielskiego, byÅ‚a  peÅ‚niona warta honorowa przez uczniów klas 1-3.

Było odświętnie, dostojnie i słodko.

Ewa RosiÅ„ska