Gra terenowa na 100-lecie Szkoły

W dniu 6 października 2023 roku, uczniowie klasy 7c zaprosili młodszych kolegów z klasy 3d oraz wychowawcę panią Dorotę Frączek do udziału w grze terenowej związanej z historią naszej szkoły.

Klasa 7c realizowała w ten sposób zadanie związane z obchodami 100-lecia szkoły. Natomiast zadaniem trzecioklasistów było wykazanie się sprytem oraz wiedzą na temat szkoły i jej patrona – Józefa Jagielskiego.

Na kilku stacjach rozmieszczonych w okolicy szkoły dzieci odpowiadały na rozmaite pytania i zagadki przygotowane przez siódmoklasistów. Śpiewały hymn szkoły, rozwiązywały łamigłówki i bawiły się w kalambury o tematyce szkolnej. Po uśmiechach na twarzach widać, że dobrze się przy tym bawiły.

Gra terenowa zakończyła się wspólnym tańcem integracyjnym do piosenki „Płyną statki z bananami”. Dziękujemy Pani Dorocie Frączek oraz uczniom 3d za wspaniałą zabawę i miło spędzony czas.

Wychowawca – Agnieszka Płotka oraz uczniowie klasy 7c