Liga młodzików 2023/2024

Młodzicy zakończyli ligę!
W ostatnim rozegranym turnieju ligowym młodzików, pierwszy zespół Wrzosu zajął 3 miejsce w drugiej lidze a zespół Wrzos II 2 miejsce w lidze piątej. W ostatecznej klasyfikacji ligi nasi reprezentanci uplasowali się na miejscu 10 i 24 na 27 zespołów z całego Mazowsza.
Komentarz trenera Malewskiego: w dobrych humorach kończymy tegoroczna ligę młodzików. Na przestrzeni całego sezonu widać rozwój indywidualny większości naszych chłopaków oraz że coraz lepiej grają jako zespół. Przed startem sezonu postawiliśmy sobie cel którym było skończenie ligi w czołówce drugiej ligi lub w dole tabeli ligi pierwszej więc cel został zrealizowany. Drugi zespół też zagrał swój najlepszy turniej w całych rozgrywkach. Było widać zaangażowanie i walkę o każdy punkt więc jestem bardzo zadowolony z takiej postawy. Cieszy też na pewno postawa rodziców którzy na dobre i na złe są z tymi drużynami i w każdej akcji wspierają obydwa zespoły. Po tym turnieju na pewno warto wyróżnić kilku chłopaków m.in Maćka Bujnickiego z pierwszej drużyny który w jednym z meczów zanotował 100% skuteczności w ataku oraz naszych libero Kacpra Kowalczyka i Kubę Pyla którzy zagrali bardzo równo. W drugim zespole warto wspomnieć o bardzo dobrej postawie Kapitana Drużyny Oskara Zakrzewskiego i coraz śmielej grającego na siatce młodzika Mikołaja Warzca z rocznika 2011. Aktualnie wszyscy zawodnicy przygotowują się do startu w rozgrywkach szkolnych w kat. dzieci oraz młodzieży i tutaj mamy zamiar powalczyć o medale w rozgrywkach wojewódzkich. Warto na koniec wspomnieć że graliśmy w tym roku głównie rocznikami 2010 i 2011 rywalizując z przeciwnikami o rok starszymi więc osiągnięte wyniki pozwalają optymistycznie patrzeć na przyszły sezon.
Wrzos I w sezonie ligowym 2023/2024 reprezentowali:

1. Maciek Bujnicki (K)
  2. Nikodem Kanigowski
  3. Borys Jakubiak
  4. Krzysiek Staniaszek
  5. Marcel Wójcicki
  6. Kuba Pyl
  7. Kacper Kowalczyk (rocznik 2011)
  8. Kuba Klepacz (rocznik 2011)
  9. Michał Mińkowski
  10. Krzysiek Zagrajek
  11. Filip Skrobisz