XXVI Finał Powiatowy

Dziewczęta:

W dniu dzisiejszym uczennice klasy sportowej naszej szkoły wygrały Finał Powiatowy XXVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt w kat. młodzież. Nasze zawodniczki zagrały bardzo dobry turniej pokazując swoja siłę, dominację oraz umiejętności techniczne. Dziewczyny ograły kolejno: SP 4 Grodzisk (25:11; 25:15), SP 6 Grodzisk 2:0 (25:14; 25:7), SP 2 Grodzisk 2:0 (25:12; 25:6) oraz SP Książenice 2:0 (25:1; 25:16).

Przed zespołem teraz czas przygotowań do zawodów międzypowiatowych które są ostatnim etapem eliminacyjnym przed finałem wojewódzkim.

Zespół w składzie: Zuzanna Lasota, Pola Seliga, Jagna Mikłasz, Pola Kwietniewska, Wiktoria Belta, Nadia Dobrosz, Emilia Lefelt, Natasza Kącka, Małgorzata Kamińska, Wiktoria Kowalczyk, Zuzanna Tekielska.

Gratulacje dla dziewcząt oraz trenera Łukasza Śliwerskiego

Chłopcy:

Chłopcy z powiatu grodziskiego rywalizowali w rozgrywkach siatkarskich. Podopieczni Trenera Tomasza Malewskiego sprawili nam miłą niespodziankę na walentynki i zajęli pierwsze miejsce wśród szkół podstawowych. Organizacja zawodów przebiegła wzorowo, dzięki działaniom Trenera Łukasza Śliwerskiego.

Gratulujemy naszym chłopcom i życzymy powodzenia na zawodach międzypowiatowych!