Sto drzew na stulecie

W ramach obchodów 100lecia Szkoły Podstawowej w Międzyborowie społeczność podejmuje wiele inicjatyw. Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami p. Martą Mikłasz i p. Katarzyną Kęsicką-Szymańską pod fachowym okiem nauczycielki przyrody p. Małgorzaty Skórzyńskiej posadzili w kwietniu ponad sto sztuk drzew. Sadzonki dębów i grabów zapewniło Nadleśnictwo Radziwiłłów.

Uczniowie z wielkim zapałem i zaangażowaniem podjęli się swojej pracy i zalesili jedną z działek leśnych w centrum Międzyborowa, która znacznie ucierpiała podczas zeszłorocznej wichury. Nowe nasadzenia będą służyły następnym pokoleniom międzyborowian, wzbogacą środowisko międzyborowskiego krajobrazu, który zawsze miał leśny charakter. To piękny i pożyteczny gest. Brawo!

Po skończonych pracach na wszystkich czekała słodka niespodzianka, specjalnie przygotowana na tę okazję przez nasza kochaną panią Małgosię. Dziękujemy!