TÅ‚usty Czwartek

TÅ‚usty Czwartek jest uroczyÅ›cie obchodzony w miÄ™dzyborowskiej szkole od poczÄ…tku lat 90-tych ubiegÅ‚ego stulecia. Zawsze byÅ‚a to okazja, aby zaprosić  znanych polskich artystów. GoÅ›cili u nas miÄ™dzy innymi Agnieszka Fatyga, Kabaret Moralnego Niepokoju, Jacek Borkowski, Wojciech Siemion, Kabaret Jurki i wielu innych.

W tym roku to wyjÄ…tkowy TÅ‚usty Czwartek. W ramach obchodów 100 lecia szkoÅ‚y goÅ›ciliÅ›my w naszych murach  Nauczycielski Chór Viva laMusica pod dyrekcjÄ… StanisÅ‚awa WiÅ›niewskiego, byÅ‚ego nauczyciela muzyki SP w MiÄ™dzyborowie z udziaÅ‚em Magdaleny KamiÅ„skiej- absolwentki szkoÅ‚y.

WystÄ™p uÅ›wietniÅ‚y  piosenkÄ… utalentowane wokalnie uczennice naszej szkoÅ‚y Alicja Parzych i Ewa Rodak.

SÅ‚odki pÄ…czkowy poczÄ™stunek zapewniÅ‚a Rada Rodziców.

Spotkanie miaÅ‚o nastrój wspomnieniowy, romantyczny, patriotyczny.  Każdy w tym dniu mógÅ‚ odnaleźć siebie, za co serdecznie dziÄ™kujemy.