Szkoła promująca zdrowie

Szkoła promująca zdrowie, to szkoła w Międzyborowie 🍎🥛🏃‍♀️🏃🏼‍♂️🥰

21 marca obchodziliśmy w klasach 4-8 c.d. Akademii Pana Józka, tym razem na sportowo. Dzień rozpoczęliśmy od rozegrania meczów siatkówki 3×3 dla klas 7-8 oraz 5-6. Klasy 4 wzięły udział w grach i zabawach ruchowych kształtujących podstawowe zdolności motoryczne. Na lekcji 5-ej, mury naszej szkoły odwiedził jeden z najbardziej utytułowanych absolwentów- Piotr Nowakowski. Siatkarz dzielnie odpowiadał na pytania zadawane przez uczniów oraz złożył autografy na piłkach i koszulkach, które zostały rozlosowane w specjalnie zorganizowanej loterii. Na koniec dnia rozegraliśmy mecze pomiędzy drużynami rodziców, nauczycieli i uczniów.

We wszystkich działaniach nauczycieli wf-u, wspierała klasa 4d ze swoją Wychowawczynią. Asystowali przy sędziowaniu meczów i dbali o dostarczenie wszystkim uczestnikom witamin w postaci jabłek i jogurtów, które ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy!🍎

Przy okazji takich imprez chcemy Wam pokazać, że nawet jak pochodzicie z małej miejscowości jaką jest Międzyborów, to możecie osiągać wielkie cele!

Trzeba próbować różnych rzeczy i znaleźć to, w czym dobrze się czujecie i co Wam sprawia przyjemność 😀

Chcemy, żeby to spotkanie było dla Was inspiracją, że w życiu warto wyznaczać małe cele, które następnie pomagają osiągać wielkie rzeczy i spełniać marzenia!

Rozejrzyjcie się! Może wśród Was jest przyszły naukowiec, malarz, wybitny lekarz, a może kolejny Mistrz Świata?! 🥇🤓🎓